Kamila i Adam – ślub i wesele

Po raz kolejny (i pewnie nie ostatni ;)) wracam do zdjęć Kamili i Adama. Dziś zapraszam na bardzo obszerną relację z dnia ślubu i wesela.

Patrząc na niektóre zdjęcia ciężko uwierzyć, że to był październik – ciepło, słonecznie i ani jednej chmury na niebie. Idealna pogoda na ślub 😉

Bardzo dużo zdjęć powstało w trakcie przygotowań, bo i same przygotowania trwały wyjątkowo długo. U Adama było spokojnie i kameralnie, ale za to u Kamili było to, co na przygotowaniach lubię najbardziej – dom pełen gości i dużo zamieszania, co dla mnie oznacza dużo okazji do fajnych, naturalnych zdjęć.

Obok Kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Żukowie przejeżdżałem setki razy, ale pierwszy raz miałem okazję obejrzeć go od środka, i muszę przyznać, że jest naprawdę piękny.

Wesele Kamili i Adama odbyło się w restauracji Jagoda w Żukowie. Wszystko super – sala bardzo ładna, jedzenie smaczne, obsługa w porządku, tylko ten sufit… Koszmar fotografa 😉 Ile ja się musiałem namęczyć, żeby dobrze naświetlić zdjęcie! O mało nie ukręciłem głowicy lampy błyskowej ;). A było co fotografować. Wesele może nie należało do dużych, ale zabawa była świetna. Jedną z atrakcji był występ iluzjonisty – Rafała Reszke. Tu miałem problem, bo występ był na tyle ciekawy, że zdecydowanie wolałbym go spokojnie obejrzeć, niż fotografować, no ale cóż, taka praca 😉