Ślubna sesja plenerowa

Większość par decyduje się na pakiety, w których jest również ślubna sesja plenerowa. Ale gdybym dostawał 5 zł za każdym razem, gdy słyszę „my nie umiemy pozować” to uzbierałaby się naprawdę niezła sumka 😉 Chciałbym Was uspokoić – ja nie chcę, żebyście „pozowali”. Chciałbym, żeby zdjęcia były naturalne, niewymuszone, niepozowane.  Oczywiście w czasie sesji podpowiem Wam co nieco, ale im więcej dacie od siebie, tym lepsze, tym bardziej „Wasze” będą zdjęcia.

W czasie ślubnej sesji plenerowej nie używam tzw. „gadżetów” i nie lubię wydumanych póz. Nikomu też nie każę się na siłę uśmiechać. Ale jeżeli lubicie śmiać się i wygłupiać, to takie właśnie będą Wasze zdjęcia.

O tym, gdzie będziemy robić zdjęcia zawsze decydujemy wspólnie. Nigdy nie narzucam konkretnych miejsc, ale na pewno będę w stanie zaproponować Wam coś ciekawego 😉

Mieszkam w Gdańsku, więc najczęściej robię ślubne sesje plenerowe w Gdańsku, Gdyni i okolicach. W Trójmieście są naprawdę setki przepięknych miejsc na sesję plenerową, nie tylko te najbardziej znane, jak gdańska starówka, Park Oliwski czy klif w Ołowie. A jeżeli szukacie czegoś w bliżej natury, z dala od miejskiego zgiełku i tłumu gapiów, to również nie trzeba daleko szukać – Kaszuby oferują przepiękne jeziora, lasy i masę fantastycznych widoków.